<  پروفیل آلومینیومی چیست  >

  • پروفیل آلومینیومی چیست ؟

یکی دیگر از متریال های مورد استفاده در صنعت درب و پنجره، پروفیل های آلومینیومی میباشد.

درب و پنجره های ساخته شده از پروفیل های آلومینیومی علاوه بر زیبایی و ظرافت ظاهری دارای مزیت های متعددی می باشند که در نهایت آسایش را در هر خانه ای به ارمغان می آورد.

  • مزایای درب و پنجره های آلومینیومی 

از مزایای پنجره های آلومینیومی می توان به این مورد اشاره کرد که در آنها به خوبی میتوان از نفوذ هوای سرد و گرم به داخل محیط جلوگیری کرد.

همچنین این پنجره ها با توجه به مقاومت بالا در برابر تغییرات دما، از تشکیل شبنم و رطوبت در داخل پنجره جلوگیری میکنند.

این پنجره ها به واسطه قطعه پلی آمید میانی و همچنین لاستیک های آب بندی مناسب دارای عایق بندی بالایی هستند که باعث کاهش اتلاف انرژی و صرفه جویی در مصرف انرژی میشوند. و همچنین پنجره های آلومینیومی، بسیار با دوام و دارای طول عمر بسیار بالایی میباشند.

علاوه بر این، ایمنی این نوع پنجره ها بسیار بالا می باشد و امکان ورود سارقان از طرق آنها به داخل ساختمان وجود ندارد.

در شهر هایی که امروزه ساکنش هستیم آلودگی صوتی و محیطی بیداد میکند، و نه تنها آلودگی هوا بلکه آلودگی صوتی و اتلاف انرژی سیستم های سرمایشی و گرمایشی باعث سلب آرامش از محیط خانه میگردد. که متاسفانه تا یک دهه قبل پنجره های تک جداره پاسخگوی نیاز های ما نبودند و امروزه با وجود پنجره های دو جداره و عایق بندی مناسب آنها، آرامش به خانه ها بازگشته است.

  • تنوع در طراحی 

پنجره های آلومینیوم طراحی های بسیار متنوعی دارند و شما میتوانید متناسب با سلیقه و نیاز خود یک طرح را انتخاب کنید. این طرح ها عبارتند از: کشویی ثابت آکاردئونی، نو کلس واگنی و لولا دار. همچنین در هنگام انتخاب پنجره به موضوع یراق آلات و عایق بندی نیز توجه نمایید.

همچنین پنجره های تمام تر مثل یک پوسته بزرگ در منزل شما عمل میکند که نمای آن میتواند طی روز تغییر کند.

  • اهمیت لاستیک های آب بندی

در تمام مزایایی که در بالا به آنها اشاره شد، لاستیک های آب بندی نقش کلیدی ایفا میکنند که قطعا با وجود لاستیک های آب بندی تهران رابر این امر با بالاترین کیفیت عایق بندی محقق می‌گردد.

تماس با ما

تهران، شهر قدس، خیابان سالمندان، رو به روی انبار سایپا دیزل، ساختمان تهران رابر.

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید